Второ злато за акробатите, Валентин Андреев със сребро на чук

Смесената ни двойка в акробатиката Мариела Костадинова и Панайот Димитров спечели втора титла на продължаващите в Буенос Айрес младежки олимпийски игри.

Нов медал за България на младежката олимпиада в Буенос Айрес

България спечели още един медал на младежките олимпийски игри в Буенос Айрес. В кат. над 85 кг Христо Христов завоюва сребро, което е второ наше отличие в щангите.

Нови 5 български медала с двама шампиони на младежката олимпиада

Злато за Кирил Киров в микса на 10 м въздушен пистолет и за Мария Делчева в отборния бадминтон, минимум сребро за Адриан Андреев в тениса, бронз за Галя Шатова в щангите и за Едмонд Назарян в борбата

Петър Киров събра елита  на борбата за юбилей

Петър Киров събра елита на борбата за юбилей

Двукратният олимпийски шампион в класическия стил Петър Киров събра елита на българската борба за 50-годишния юбилей от спечелването на първата титла от игрите Мексико 68. Четири години по-късно той дублира трофея си и в Мюнхен 72.

Българи със злато на младежката олимпиада в Буенос Айрес

Златни медали за двамата представители в акробатиката на младежката олимпийски игри в Буенос Айрес. Мариела Костадинова и Панайот Димитров получиха преди малко ценните си отличия като част от интернационалния отбор спечелил първото място в мултинационалното гимнастическо състезание на смесени отбори.