Белчо Горанов и Лозан Митев с книга за хуманните ценности на борбата

Белчо Горанов и Лозан Митев с книга за хуманните ценности на борбата

Генсекът на БОК Белчо Горанов и проф. Лозан Митев представиха книгата си "Хуманните ценности на борбата" в Националния археологически музей. На церемонията присъства и министър Красен Кралев.

Стефка Костадинова връчи среброто от Лондон 2012 на Милка Манева навръх Олимпийския ден

Стефка Костадинова връчи среброто от Лондон 2012 на Милка Манева навръх Олимпийския ден

Председателят на БОК Стефка Костадинова връчи сребърния олимпийски медал на Милка Манева в Национална спортна академия „Васил Левски“ по време на честването на Международния олимпийски ден и Деня на българския олимпиец.

Вицепрезидентите на БОК с приветствия към авторите на паметна спортна книга

Вицепрезидентите на БОК с приветствия към авторите на паметна спортна книга

Вицепрезидентите на БОК Йорданка Благоева и проф. Пенчо Гешев бяха сред официалните лица отправили поздравления към авторите на книгата „Българската спортна слава“.

Варненци отново с най-много титли на Олимпийския младежки фестивал в Албена

Варненци отново с най-много титли на Олимпийския младежки фестивал в Албена

Младите варненски спортисти за поредна година спечелиха най-много титли и медали на завършилия днес в курортен комплекс Албена Олимпийски летен фестивал.

Над 100 делегати се включиха в 36-та сесия на Националната олимпийска академия на БОК

Над 100 делегати се включиха в 36-та сесия на Националната олимпийска академия на БОК

Повече от 100 студенти, ученици, преподаватели и спортни деятели участваха в ХХХVІ сесия на Националната олимпийска академия на БОК и VІ сесия за учители и спортни деятели, които бяха на спортната база на НСА „Васил Левски“ в Несебър от 7 до 11 юни.

Списък на олимпийската ни делегация

Спортисти 21
Сноуборд
1.      Александра Жекова
2.      Радослав Янков
3.    Теодора Пенчева

Алпийски дисциплини
4.      Алберт Попов
5.      Мария Киркова
6.     Камен Златков

Ски бягане
7.      Веселин Цинзов
8.      Йордан Чучуганов
9.      Антония Григорова

Ски скок
10.      Владимир Зографски

Биатлон
11.      Красимир Анев
12.     Владимир Илиев
13.     Антон Синапов
14.     Димитър Герджиков
15.     Михаил Клечоров
16.     Емилия Йорданова
17.     Десислава Стоянова
18.     Стефани Попова
19.     Даниела Кадева
20.     Милена Тодорова

Шейни
21.     Павел Ангелов

Длъжностни лица
22.     Виктор Жеков – старши треньор сноуборд
23.     Георги Атанасов – треньор сноуборд
24.     Божана Жекова – треньор сноуборд
25.     Ивайло Борисов – треньор ски алпийски дисциплини
26.     Ангел Пумпалов – техническо лице ски алпийски дисциплини
27.     Пламен Неделяков – старши треньор ски бягане
28.     Иван Бургов – треньор ски бягане
29.     Матиас Зупан – треньор ски скок
30    Георги Фъртунов – треньор биатлон
31.     Николай Захаров – треньор биатлон
32.     Александър Младенов – техническо лице биатлон
33.     Венцислав Илиев – техническо лице биатлон
34.     Борислав Петров – техническо лице биатлон
35.     Петър Петров – техническо лице биатлон
36.     Георги Вергов – треньор шейни




Медицински екип
37.     д-р Първан Първанов – лекар
38.     Момчил Кинов – физиотерапевт
39.     Мартин Еремиев – физиотерапевт
40.     Антония Андонова – физиотерапевт

Ръководство
41.       Стефка Костадинова – Председател на БОК, Ръководител на   делегацията
42.     Белчо Горанов – Генерален секретар, Заместник ръководител
43.     Румяна Динева – Шеф на мисия
44.     Екатерина Дафовска - Олимпийско аташе, ръководител отбор биатлон

Оперативно управление
45.     Камелия Игнатова –  Администрация и международна дейност
46.     Тодор Шабански – Пресаташе
47.     Лилия Пандурова – Администрация, офис Олимпийско село
48.     Християн Янков – Протокол и транспорт

Спонсори

София 1000, ул. "Ангел Кънчев" № 4
тел. (+359 2) 987 5695
факс (+359 2) 987 0379

 

logo off

@ 2014 All Rights Reserved

Created by Web Publishing House JSC