Белчо Горанов приветства участниците в

Белчо Горанов приветства участниците в "София ърбан зона 2020“

Белчо Горанов бе сред официалните гости, които дадоха старт на Европейската седмица на спорта. Кратката церемония се състоя в последния ден от организираната от „София – европейска столица на спорта и Столична община „Ърбан зона 2020“ в Княжеската градина до Орлов мост.

Книга събира под знамената олимпийските герои на България

Книга събира под знамената олимпийските герои на България

  За първи път в историята книга събира на церемония живите олимпийски медалисти на България. Луксозното 400-странично издание „България на Олимп“ ще се промотира със стилно тържество в софийския хотел „Маринела“ на 29 септември от 12 часа.

Един велик боксов шампион на 60

Един велик боксов шампион на 60

Един от най-великите шампиони в историята на аматьорския бокс навършва днес 60 години.

БОК отличи със „Специален медал“ Анатоли Илиев

БОК отличи със „Специален медал“ Анатоли Илиев

Българският олимпийски комитет (БОК) отличи новатора в спортния мениджмънт у нас, дългогодишен организатор и изтъкнат деятел Анатоли Илиев със „Специален медал на БОК“

Белчо Горанов бе сред гостите на откриването на колообиколката на България

Белчо Горанов бе сред гостите на откриването на колообиколката на България

Генералният секретар на БОК Белчо Горанов беше гост на церемонията преди официалния старт на 67-та колоездачна обиколка на България.

Класиране на българите от Пьонгчант 2018

2018-piong-chang-ZOGКласиране на българите от зимните игри Пьонгчанг 2018.

Сноуборд
Бордъркрос
Александра Жекова – 6 място

Паралелен гигантски слалом
Радослав Янков – 19 място
Теодора Пенчева – 27 място

Ски скокове
Владимир Зографски – 14 място (малка шанца), 31 място (голяма шанца)

Биатлон

20 км индивидуално, мъже
Владимир Илиев - 19 място
Красимир Анев - 25 място
Димитър Герджиков - 43 място
Антон Синапов - 74 място

10 км спринт, мъже
Красимир Анев – 37 място
Владимир Илиев – 54 място
Антон Синапов – 56 място
Димитър Герджиков - 81 място

12,5 км преследване , мъже
Красимир Анев - 45 място
Владимир Илиев - 46 място
Антон Синапов - 60 място

Щафета, мъже - 16 място (затворени с една обиколка)

15 км индивидуално, жени
Даниела Кадева - 53 място
Стефани Попова – 77 място
Десислава Стоянова - 79 място
Емилия Йорданова - 82 място

7.5 км спринт, жени
Емилия Йорданова - 60 място
Даниела Кадева - 72 място
Десислава Стоянова - 76 място
Милена Тодорова - 84 място

10 км преследване, жени
Емилия Йорданова - 55 място

Щафета, жени - 16 място

Щафета, смесена - 17 място

Алпийски ски
Гигантски слалом, мъже
Алберт Попов - 28 място
Камен Златков - не завършва

Слалом, мъже
Алберт Попов - не завършва
Камен Златнов - не завършва

Гигантски слалом, жени
Мария Киркова - 40 място

Слалом, жени
Мария Киркова - 35 място

Ски бягане
15 км свободен стил, мъже
Веселин Цинзов - 36 място
Йордан Чучуганов - 95 място

класически спринт, мъже
Веселин Цинзов – 59 място
Йордан Чучуганов - 68 място

50 км масов старт класически стил
Веселин Цинзов - не завърши

отборен спринт, мъже - 12 място

10 км свободен стил, жени
Антония Григорова - 66 място

класически спринт, жени
Антония Григорова - 66 място

Шейни
Павел Ангелов – 37 място

Спонсори

София 1000, ул. "Ангел Кънчев" № 4
тел. (+359 2) 987 5695
факс (+359 2) 987 0379

 

logo off

@ 2014 All Rights Reserved

Created by Web Publishing House JSC